Świat Dziecka Gliwice
0 zł
Kontakt  32 230 08 28
 
Strona Główna


32 230 08 28
606496276
LEŻACZEK-KRZESEŁKO BABY HUG LEGEND


750 zł

Chicco Baby Hug to leżaczek, łóżeczko, siedzisko i krzesełko do karmienia w jednym.

Kup jeden przedmiot służący za wiele innych.

To więcej opcji, niż ci się wydaje.

Opcja 1 - Łóżeczko

Dla dziecka 0+. Czytaj książkę w salonie lub gotuj obiad cały czas mając swoją pociechę na oku. Przenoś łóżeczko w dowolne miejsce dzięki kółkom (z hamulcami). Masz więc mobilne łóżeczko. Bez niepotrzebnego wyjmowania malucha z środka, które może je obudzić. Maluch ma pełen komfort i czuje się przytulnie.

Opcja 2 - Leżaczek

Dla dziecka 0+. Karm dziecko i baw się z nim. W przyjaznych i wygodnych dla wszystkich warunkach. Oboje siedzicie i widzicie się wzajemnie. To także dobra opcja, aby pogadać w większym gronie czy pooglądać TV. Kilka kątów nachylenia w dół i w górę sprawi, że maluch zawsze znajdzie dobrą w danej chwili pozycję.

 

Opcja 3 - Krzesełko do karmienia

Dla dziecka 6m+ (umiejącego siedzieć). Radość wspólnych posiłków już od najwcześniejszych lat! Nie potrzebujesz osobnego krzesełka do karmienia. Chicco Baby Hug spełnia tę funkcję. Przechyl go do pozycji siedzącej, zapnij dziecku pasy, i przysuń do stołu.

 

Opcja 4 - Pierwsze własne krzesło

Dla dziecka 6m+ (umiejącego siedzieć). Własne krzesło/fotel. Idealne, bo wygodne i bezpieczne. Ucz dziecko samodzielności. Własny, łatwy w dostępie fotel to idealny mebel w domu i nie tylko. Dobrze sprawdzi się przy zabawie i nauce.

 

Chicco Baby Hug dostosuje wysokość do was

Zmień wysokość łóżeczka czy leżaczka. Robisz to szybko, bezpiecznie i łatwo za pomocą pedału. Chicco Baby Hug sprawdzi się w przypadku rodziców o różnym wzroście. Dostosuj wysokość leżenia lub siedzenia dziecka do danej osoby i sytuacji.

 

Dobra zabawa dla niemowlęcia - zawieszki za darmo

Zawieszki zajmują uwagę dziecka. Sprawiają mu radość. To dla malucha dobra zabawa. Kup Chicco Baby Hug a dostaniesz za darmo 3 świecące i grające zawieszki. Szczególnie noworodek do ok. 6 miesiąca życia doceni tego typu zabawki.

Dodatkowe informacje o Chicco Baby Hug:

  • Tapicerka zdejmowana do prania.
  • Pasy bezpieczeństwa - używaj je w ustawieniu siedzącym lub półleżącym.
  • Materacyk wewnątrz - miękki i wyjmowany. Nadaje się do prania.
  • Dzięki hamulcom Chicco Baby Hug nie poruszy się ani o centymetr, jeśli tego nie chcesz.
  • Udźwig: do 15 kg (ok. 3 lata).
  • Waga: 10,2 kg.